femina
 oferta dla pacjentów
 oferta dla placówek medycz.
 laboratorium
 poradnie specjalistyczne
 badania cytologiczne
 mammografia
 kolposkopia
 szkoła rodzenia
 cytobus
 kontakt

Cytobus

CYTOBUS - jednostka mobilna

Centrum Medyczne Femina dysponuje Cytobusem, w którym wykonujemy badania cytologiczne w terenie (w Przychodniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Zakładach Pracy, Instytucjach Państwowych oraz Prywatnych Przedsiębiorstwach).

Nasz Cytobus posiada niezbędne wyposażenie oraz odbiory zgodne z wymogami NFZ Badania przeprowadzają wykwalifikowane położne z wieloletnim stażem i odpowiednimi uprawnieniami potrzebnymi do wykonywania tego typu badań.

Zapraszamy Urzędy, Przedsiębiorstwa, do zadbania o zdrowie swoich pracowników oraz przeprowadzenia w swojej firmie/instytucji akcji profilaktycznych.

Działamy w ramach bezpłatnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Współpracowaliśmy z Urzędem Marszałkowskim, Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk, Wojewódzką i Miejską Komendą Policji, Urzędem Miasta w Gliwicach, Urzędem Miasta w Zabrzu, Urzędami Skarbowymi w Katowicach, Śląskim ZOO, Zespół Parków Krajobrazowych, Inspektoratami ZUS i wieloma innymi podmiotami.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem akcji badań cytologicznych, prosimy o kontakt. Zapewniamy kompleksową pomoc organizacyjną.

Prosimy o kontakt telefoniczny z działem cytologicznym.

telefonicznie: (32) 220 10-53

mailowo: marketing@femina.katowice.plcytobus

cytobus

cytobus

cytobus
Wykonanie: strona internetowa dla Ciebie   © 2013 - 2018 Centrum Medyczne FEMINA
Valid HTML 4.01!